Салезіяни у Львові пропонують житло для студентів

Згромадження Отців Салезіян забезпечують проживанням  хлопців віком від 17 до 20 років, які здобувають освіту у навчальних закладах Львова. 

«Харизмою згромадження Салезіян, яке заснував отець Дон Боско,  є виховно-душпастирська опіка над молоддю, особливо яка найбільш цього потребує. Сьогодні маємо сумну ситуацію з житлом у Львові, якого не вистачає для студентів. А гуртожитки не забезпечують гідними умовами  проживання. Ми не лише пропонуємо проживання для студентів львівських навчальних закладів, а й хочемо надати християнське виховання й  привчити до прекрасного, зокрема допомогти відкритись Богу», – каже о. Микола Ситник  зі Згромадження отців салезіан УГКЦ.

Житло надають у Campus «Pokrova»  та в  колегіумі «БОСКО»  Наразі приміщення  «Pokrova»  надає 22 вільних місця. Студент має  пройти конкурсний відбір, який триває увесь серпень. Відповідь дадуть  протягом доби після співбесіди.

«Співбесіда проводиться для того, щоб зрозуміти, чи студент згідний з нашими умовами.  Студент має бути активний у наших заходах, зокрема богослужіннях й щоденних молитвах. Були випадки, коли студент проживав у нашому колегіумі, але його не влаштовували умови проживання, зокрема участь в Літургії та щоденних молитвах», – додає отець-салезіян  Петро Васьків.

Для проживання необхідно подати пакет документів:

–           копію паспорта;

–           виписку з навчального закладу;

–           медичну довідку;

–           фото;

–          ознайомитися з правилами проживання та підписати договір.

Господарі гарантують гідні умови проживання: зручна локація, комфортні кімнати, санвузол, душ, загальна кухня та пральня. Студенти можуть відвідати тренажерні та спортивні зали, бібліотеку, кімнати відпочинку.  Також для мешканців  кампусів організовують молодіжні зустрічі, лекції зі спікерами, духовні події та реколекції, спільний відпочинок і волонтерство у проєктах.

Адреса, контакти для реєстрації та додаткової інформації:

Campus «Pokrova»

Львів, вул. Личаківська 175

campuspokrova@gmail.com

0951499237 – отець Микола Ситник, СДБ

 

КОЛЕГІУМ «БОСКО» 

Львів, вул. Кривчицька Дорога 19

pvaskiv@gmail.com

0933600907 – отець Петро Васьків, СДБ

Підготувала: Наталя Стареправо