Семінаристи-блогери створили молодіжне відео про актуальні питання віри

Двоє семінаристів-п’ятикурсників Івано-Франківської духовної семінарії – Іван Зубрицький та Петро Рабський, спеціально для молоді готують відеоролики з відповідями на найактуальніші запитання про віру, Церкву, Бога. Зараз, у час Великого посту, пропонують для перегляду нове відео про те, як не потрібно постити і взагалі для чого піст.

1

«Задум створювати відео виник ще влітку. Не раз бачили, як і всі, хто цікавиться духовною тематикою, як багато за кордоном є блогів, де священики, монахи розповідають простою, зрозумілою мовою про все, що стосується церкви, християнства, цінностей. Тож вирішили, що було б добре щось схоже зробити й нам», – розповів семінарист Іван Зубрицький.

Свою перевагу хлопці вбачають у тому, що досить наближені до молоді. А вона, як відомо, простіше контактує зі собі подібними, натомість досить обережно і насторожено поводиться зі старшими, особливо, якщо говорити про священиків.

«Стараємося раз на три тижні випускати відео. Звичайно, прагнемо кращої якості, але все поступово. Зараз знімаємо на звичайний фотоапарат. Намагаємося відповідати на запитання, які цікавлять молодь. Спершу робимо опитування на своїй сторінці в Інстаграмі, а тоді обираємо тему, до якої було найбільше запитань», – додав семінарист.

Більше відео, а їх є вже сім, можна переглянути на каналі IZI Іти за Ісусом.

Джерело: ДивенСвіт