Серія колажів «Буденне життя Богів» українського художника сколихнула світ

kondakow1Українець Олексій Кондаков створив серію світлин “Буденне життя Богів”. У ній він, взявши персонажів із міфології та античності, помістив їх у буденне життя, наприклад, у метро, трамваї та звичайні вулиці міста. Серед зображень на його роботах є також і відомі біблійні сцени, зокрема образи Діви з дитятком та усікновення голови Йоана Хрестителя. Добіркою художника зацікавилося видання CNN та створило короткий матеріал про автора, опублікувавши його світлини.

Митець поширив на своїй сторінці в соцмережі публікації провідних світових видань, присвячених його творчості. Зокрема про фотоколажі Олексія Кондакова написали The Independent (Велика Британія), The Huffington Post (США),  Colossal (США),  Hypebeast (США), 20minutes (Франція) та інші журнали і арт-блоги.

kondakow

«Український художник Олексій Кондаков вставляє драматичні фігури класичних полотен в часто тоскне оточення сучасного світу, і результат цієї інтерполяції вражає» (The Independent)

«Серія створює цікавий і кумедний контекст для творів, з якими зазвичай можна зіткнутися хіба що в музеях і книгах про історію мистецтва» (Colossal).

kondakow2

Сам Олексій каже, що ідея проекту розпочалася зі звичайної забави: “Побачив на якомусь графічному блозі картину Цезаря ван Евердінгена і уявив, як би ця компанія виглядала у сучасному антуражі Києва. По дорозі з роботи зробив потрібні знімки для колажу. Зробив і опублікував, а потім ще і ще”.

За матеріалами: dyvensvit.org