Серію книг «Витоки християнства» cьогодні презентує видавництво УКУ

У четвер, 15 жовтня, філософсько-богословський факультет та Видавництво УКУ запрошують на презентацію серії “Витоки християнства”, яка відбудеться в конференц-залі філософсько-богословського факультету (вул. Хуторівка, 35 а). Початок о 16.00 год.

«Поява серії «Витоки християнства» – непересічна подія на українському богословському горизонті. Вона демонструє релігійно-церковний ренесанс України й водночас засвідчує життєдайність і плідність нового покоління богословів та перекладачів…» – зазначив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Серію відкривають книги:

Ранні Отці Церкви: Антологія

unnamed1В антології представлено пласт найраніших християнських текстів поза Новим Завітом. Він об’єднує твори І-ІІ століть, що належать до найрізноманітніших жанрів: богословські трактати, послання відомих єпископів до різних Церков, збірники церковних правил і настанов, апології на захист християнства, описи містичних видінь і розповіді про мучеництво ранніх християн. Ці тексти з різних боків розкривають нам віровчення, духовність і щоденне життя ранньої Церкви. Усі твори перекладено з оригінальної грецької чи латинської мови. Кожен текст супроводжується вступом і коментарями.

У пошуках обличчя Божого: Введення у богослов’я ранньої Церкви

wilken_okl_chast_lyceКнижка Р. Л. Вилкена «У пошуках обличчя Божого: Введення у богослов’я ранньої Церкви» присвячена розвитку християнського віровчення, духовності і суспільної думки епохи перших семи Вселенських соборів (І-VIII ст.). Як один з найкращих фахівців у своїй галузі, добре обізнаний із колосальним творчим доробком Отців Церкви, автор намагається максимально відобразити дух тієї епохи, занурити читача в атмосферу тогочасних духовних та інтелектуальних пошуків і відкрити йому світ раннього християнства у всьому розмаїтті.

Додамо, що книгу вже встигли презентувати на цьогорічному Форумі видавців у Львові.

Джерело: ucu.edu.ua