Сестра Ліджі запрошує записатися до неї на молитву. Як це зробити?

З огляду на карантинні обмеження, масових молитов із с. Ліджі Пайяпілі зараз не відбувається, однак у всіх охочих, є шанс записатися на молитву до с. Ліджі. Про це повідомили на фб-сторінці Згромадження Сестер св. Йосифа де Сен Марк. Запис здійснюють за номером телефону: 050 10 44 061 

Довідка

Сестра Ліджі Пайяпілі (Ligy Payyappilly) народилася 24 грудня 1973 р. у місті Ангамалі (штат Керала, Індія) в багатодітній родині (9 дітей) Анні та Варгіса Пайяпілі. Батько працював у торговій сфері, мати — домогосподарка. 1989 р. Ліджі вступила до монастиря Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Індії, штат Керала, провінція Сан-Джо. Перші обіти склала 1992 р., довічні — 1999 р. За освітою — вчителька англійської мови.

На прохання генеральної настоятельки Згромадження, 2000 р. приїхала на місії в Україну (до Києва). Та вже 2001 р. захворіла на туберкульоз кісток і цього ж року повернулася до Індії, щоб там провести решту свого життя. Після двох років страждання отримала цілковите зцілення (2003) і за спонукою генеральної настоятельки повернулася в Україну (кінець 2003). 2004 року започаткувала спільноту Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк на Закарпатті (с. Павшино, Мукачівський р-н.).

Сьогодні с. Ліджі — делегаційна настоятелька Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Україні, а також магістра новіціату. Провадить численні реколекції, духовні зустрічі, молитви за фізичне та духовне зцілення.