Сестри Згромадження Пресвятої родини прийняли на оздоровлення батьків загиблих Героїв

У Гошівському монастирі сестер Пресвятої родини з 4 по 9 грудня пройшла чергова реабілітаційна зустріч для батьків бійців, які загинули в АТО/ООС. Таку реабілітацію провела Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я за дорученням Координаційної ради з питань душпастирства в кризових ситуаціях Патріаршої курії УГКЦ.

 2

У ній взяли участь мешканці Запорізької, Донецької, Івано-Франківської та Волинської областей. Упродовж тижня вони спілкуватися із психологами Мар’яною Бісик і Романом Зіненком, мали духовні бесіди зі священиками о. Ярославом Рохманом та о. Назарієм Мицком, відвідували Літургію та приступали до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії.

В атмосфері взаєморозуміння та співчуття батьки загиблих героїв ділилися своїм досвідом переживання втрати сина, слухали інших та висловлювали свою підтримку. Завдяки праці психологів учасники реабілітації дізналися про негативний вплив неоплаканої втрати і отримали знання, як її пережити, навчилися бачити ознаки оздоровлення та будувати плани на майбутнє. На духовних бесідах родичі загиблих воїнів дізналися, що Бог любить їх та співстраждає з ними, Він готовий і хоче допомогти їм, якщо вони дозволять Йому.

Окрім духовних та психотерапевтичних бесід та занять, учасники реабілітації ходили пішки на Ясну гору, щоб помолитися біля Гошівської чудотворної ікони Богородиці, відвідали с. Вигоду та побували на екскурсії у центрі спадщини Вигодської вузькоколійки. У переддень від’їзду з архиєрейським благословенням реабілітацію відвідав Єпископ-помічник Стрийський Богдан Манишин. Під час зустрічі він мав нагоду поспілкуватися в дружньому колі з родинами та поблагословити їх.

На завершення присутні насолодилися концертом сімейного гурту о. Василя Бурія «Грона любові».

Джерело: Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zdorovia.ugcc.org.ua