Що спільного у ісламу, християнства та екології – у Львові буде міжрелігійний зум з муфтієм та екобогословом

Які обов’язки та повноваження ми маємо щодо світобудови та що про це говорять Біблія і Коран, почуємо на круглому столі «Людина – співтворець світу: погляд аврамічних релігій» в межах 13-го Екуменічного соціального тижня. Зум-подія відбудеться 9 жовтня. Початок о 10:00 год. Також пряма трансляція буде доступна у Facebook та YouTube.

Ініціатори проведення заходу: Інститут екуменічних студій та Інститут релігії і суспільства Українського католицького університету.

Спікери:

о. д-р Олег Кіндій, директор ГО «Центр екобогослов’я та сталого розвитку»  розповість про погляд християнства на творіння та екологію, а шейх Саід Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України «УММА», поділиться візією ісламу. 

Модератор: Тарас Дзюбанський, директор Інституту релігії та суспільства УКУ

Запрошуємо до участі в дискусії богословів, журналістів, екоактивістів та всіх зацікавлених. Участь – безкоштовна

Щоб отримати лінк та приєднатись до події, необхідно зареєструватись до 12:00 год., 6 жовтня 2020 року, за цим посиланням: https://bit.ly/3j7sc1m

Детальніше на сторінці події у Facebook.

З програмою Форуму можна ознайомитися на нашій Facebook-сторінці.

Нагадаємо, що Форум «13-ий Екуменічний соціальний тиждень» організовано у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні та за сприяння Львівської міської ради.

Довідка

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері. 

Пресцентр 13-го Екуменічного соціального тижня