«Що таке істинне щастя?» – відповідь шукатимуть під час зустрічі Львівських братських студій

У п’ятницю, 20 травня, відбудеться чергова зустріч Львівських братських студій. Лектором буде прот. Михайло Сивак, викладач Львівської православної богословської академії. Тема зустрічі: «Заповіді блаженств, або що таке щастя?». Початок о 19.00 год. у єпархіальному приміщені при Покровському кафедральному соборі УПЦ КП (вул. Грушевського, 2)

Учасники обговорять кожну заповідь блаженства та шукатимуть відповідь на питання: що таке істинне щастя згідно зі св. Письмом, що християнство вчить про щастя та як його досягти, а також чим блаженство відрізняється від щастя?

«Кожен по-різному розуміє щастя і шукає його у свій спосіб. Хтось щасливий у любові, інший вважає, що щастя – це здобути кар’єру, ще інший почувається щасливим коли зробить щось погане іншим. Але наслідки такого щастя теж різні. Той, хто шукав його в кар’єрі згодом зрозуміє, що щастя зовсім в іншому у твоїй сім’ї, до прикладу, а той, хто робив зло, почуватиметься винним і його мучитиме совість. Тому шукатимемо разом правдиве щастя» – зазначає о. Михайло.

Нагадаємо, Львівські братські студії відбуваються щоп’ятниці з 11 грудня 2015 року з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія. Окрім богослов’я під час зустрічі вивчають також Старий та Новий Завіт і церковну історію.

Долучитися до студій можна під час будь-якої із зустрічей.
Контактний телефон: 096 450 40 00 – Марія