Щовівторка у Соборі св. Юра відбуваються молебні за оздоровлення хворих перед мощами чудотворця

Про це повідомили на фб-сторінці Архикатедрального Собору св. Юра.

“Просімо благодатей через заступництво святого Шарбеля!
ℹ️ Щовівторка, о 10.00 год., в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця звершується Божественна Літургія за оздоровлення недужих, кволих та немічних. Опісля служиться Молебень до святого Цілителя Шарбеля.
Звершує Молебень адміністратор Собору митрофорний протоієрей Роман Кравчик.
🟡 Запрошуємо до спільної молитви!
Подаваймо імена хворих та потребуючих людей на Престіл Господній, щоб Свята Церква молилася за цих осіб і просила Ласки Божої для них. Молімося, щоб Господь через заступництво святого Шарбеля зцілив всі їхні немочі, дав силу і терпіння, щоб укріпив духовно, подав надію і вселив у їхні серця любов і мир.
❗️ Звертаючись із молитвами до святого Шарбеля (та інших святих), не забуваймо, що саме Господь зцілює нас через мощі своїх вірних слуг, саме Він є першоджерелом цілительної сили. «Хто їсть моє Тіло і п’є мою Кров, той має життя вічне, і я воскрешу його останнього дня», (Ів. 6, 54). ― Це є заклик до всіх нас приступати до Святої Тайни Покаяння і Євхаристії.
🙏 Господи, Ти надихнув святого Шарбеля до праведності і святості, провадив його до надзвичайної вірності Тобі. Й надалі давай йому цю ласку: Твою потугу й силу оздоровляти, зціляти людей із тяжких недуг, оберігати їх від нещастя.
Господи, дай мені любити, служити Тобі так, як служив Тобі отець Шарбель.
Допоможи мені, Боже, за заступництвом отця Шарбеля, бути оздоровленим (-ою) і співати Тобі гімн Подяки через все”