Щовівторка у Соборі св. Юра відбуваються молебні за оздоровлення хворих перед мощами чудотворця

Щовівторка, о 10.00 год., в Архикатедральному Соборі св. Юрія звершується Божественна Літургія за оздоровлення недужих, кволих та немічних. Опісля служиться Молебень до святого Шарбеля.
◽️ Господи, Ти надихнув святого Шарбеля до праведності і святості, провадив його до надзвичайної вірності Тобі. Й надалі давай йому цю ласку: Твою потугу й силу оздоровляти, зціляти людей із тяжких недуг, оберігати їх від нещастя.
Господи, дай мені любити, служити Тобі так, як служив Тобі отець Шарбель.
Допоможи мені, Боже, за заступництвом отця Шарбеля, бути оздоровленим (-ою) і співати Тобі гімн Подяки через все моє життя і навіки вічні Амінь.
◽️ О святий Шарбелю, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби, пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога випроси.
А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога, Який дарував нам такого молільника, цілителя і чудотворця, і возсилаємо славу Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.