«Шлях до свободи» – міжнародна наукова конференція у Львові з нагоди 25-ліття легалізації УГКЦ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA У четвер, 6 листопада, о 9.00 год. в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка 35а) відбудеться міжнародна наукова конференція «Шлях до свободи» з нагоди 25-ліття легалізації Української Греко-Католицької Церкви.

Участь у конференції візьмуть науковці, богослови викладачі, журналісти, аспіранти, студенти, та катехити зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Ужгорода, Варшави та Ґданська. Учасники обговорять питання: збереження віри в Катакомбній Церкві, викликів підпілля і надії на свободу, легалізації УГКЦ та її відродження на початку 1990-х років. За матеріалами конференції буде опублікований окремий збірник.

Організатори заходу: Інститут Історії Церкви УКУ та Місія «Постуляційний центр беатифікації та канонізації святих УГКЦ».

Крім того, в рамках конференції відбудуться й інші заходи. Презентація книг: Лесів Ярослава «Сніг без ґрат: Поезія, епістолярій, публіцистика, спогади, документи» та ілюстровані буклети до виставки «До світла Воскресіння крізь терни катакомб». Також о 15.00 год. відбудеться відкриття мистецької виставки скульптора Еммануїла Миська.