Шукай радість у молитві і спільноті: 4 поради від Падре Сержа, щоб подолати осінню хандру

Сердечно Вас всіх вітаю із Тернопільського осіннього парку. Осінь – це такий період часу, коли “на полювання” виходить страшний звір, ім’я якому – хандра і ось я хотів би з Вами поділитися 4-ма порадами, що із цим страшним звіром робити. Отже, перша порада.

  1. Лягайте спати вчасно.

Є у нас така штуковина, яка постійно у нас “світить”, коли наш мозок і наші очі повинні вже відпочивати. Тому ввечері телефон потрібно відкладати на 2 метри від себе. Ця порада однозначно допомагає.

2. Вставайте і ідіть щось робіть.

Звичайно, для цього потрібно прикласти певні зусилля, щоб принаймні встати і зробити зарядку. А якщо підете до парку прогулятися, то це супер допоможе.

3. Знайдіть людину, яка також хандрить.

Хандрите не тільки Ви. Знайдіть когось, хто також цьому піддається і витягніть таку людину на каву. І спільно з цією людиною спробуйте знайти 100 -150 прикладів і аргументів того, що треба веселитися і радіти життю. Можливо, хоча б 1 з цих аргументів повпливає на вас.

4. Супер-важлива порада, у осінній період часу треба більше акцентувати на подяці у молитві.

У осінній період, треба пильно шукати ті речі  у своєму житті за які ми можемо подякувати Богові. А це буде по-трохи змінювати нашу ментальність на позитивний лад. Отак, радісно, з молитвою, у спільноті інших людей, подолаємо осінню хандру.