Сім’ї переселенців та молодь церкви Володимира і Ольги разом щедруватимуть Україні

829a273c1564Завтра, 17 січня, працівники відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з церквою Св. Володимира і Ольги УГКЦ, за сприяння ТЦ «Скриня», проведуть благодійний захід до свята Хрещення Господнього – «Защедруймо Україні» для дітей з сімей вимушених переселенців зі Сходу України та АР Крим.

Мета заходу – познайомити дітей з традиціями відзначення циклу Різдвяних свят та їх християнським значенням.

Захід розпочнеться з перегляду дітьми та батьками Різдвяного вертепу, опісля учні катехитичної школи ім. Св. Миколая Чарнецького, що діє при церкві Володимира та Ольги, виконають колядки та щедрівки. Продовженням стане майстер-клас, під час якого діти із сімей вимушених переселенців, матимуть змогу навчитись виготовляти новорічні прикраси. Після завершення відбудеться солодке частування.

«З вечерею усіх смачною, з Йорданською святою водою! Щоби Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився, за весь Ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну! Такими словами хочемо привітати усіх українців та підтримати ті сім’ї, які внаслідок військової агресії, були змушені покинути свої домівки. Віримо, що Господь захистить нашу країну і збереже тих, хто постраждав у цей нелегкий час» – привітала усіх Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua