Сьогодні до бездомних Львова завітав св. Миколай разом із Сестрами Альбертинками РКЦ

Сьогодні, 16 грудня 2021 року, Сестри Альбертинки РКЦ  разом із волонтерами у рамках щомісячної благодійної акції вирушили до бездомних, щоб роздати їм поживні бутерброди. Під час цієї ініціативи доброчинці, у пам’ять св. брата Альберта Хмельовського, який є засновником Згромадження Сестер Альбертинок ідуть до людей, чиїм домом стала вулиця, щоб не лише принести їм поживу, але й розраду, добре слово. Родзинкою заходу стало те, що із монахинями до бідних прийшов і “святий Миколай”. До акції долучився  також “Карітас-Спес” Львівської Архідієцезії РКЦ.  Щоб подарувати бездомним відчуття свята, волонтери також роздавали їм смаколики, деякі теплі речі.

 Сестра-Альбертинка  Ієроніма (Кондрацька) розповіла, що отримуючи подарунки від святого Миколая, бездомні люди відчувають радість і розчулення, немовби повертаючись у минуле.

“Думаю, що не одному з них пригадується дитинство .  Маємо такий досвід з минулого року. Коли ми бачили на очах людей сльози, спогади тих часів, коли вони були вдома, біля своїх батьків, рідних. Пізніше їхнє життя змінилося так радикально, що вони опинилися на вулиці. Навіть та одна хвилина, коли вони отримують подарунок, чують добре слово, відчувають себе дітьми Бога, віднаходять свою гідність”.

   Напередодні, щоб залучити подарунки для бездомних у рамках цієї акції, миряни спільноти святого Домініка влаштували кілька благодійних ярмарків. 

 Додамо, що триває спорудження Дому для бездомних жінок та самотніх матерів, де служитимуть Сестри Альбертинки. Притулок буде розташований на перехресті вулиць Хлібної та Пимоненка. Підтримати будову може кожен охочий своєю посильною пожертвою. Рахунок: UA863052990000026006021016218