Сьогодні до Львова прибули мощі святого Антонія Падуанського. ФОТОРЕПОРТАЖ

14 вересня 2018 року до Львівського Архикатедрального собору святого Юра привезли мощі святого Антонія з Падуї. Вони перебуватимуть у Львові до 24 вересня.

DSC_1544

  


Перед тим як виставити мощі до почитання відслужили Божественну Літургію. Привезли святиню із Падуї два ченці-францисканці Евдженіо Каніл та Даніель Фечета. Один із монахів зазначив:

“Ми передаємо найщиріші вітання із нашого монастиря.  Отже реліквії, які ми сьогодні привезли складаються із двох частин. У реквіарії (бюсті ред. прав) знаходиться забальзамована частинка тіла святого Антонія. Натомість інша частина реліквії – це фрагмент кістки святого Антонія у саркофазі і ми її використовуємо для благословень недужих. Уже на сьогодні десятками років ці реліквії подорожують різними країнами світу. Ми відвідали фактично всі держави Європи, багато країн Азії”.

DSC_1521

    Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк наголосив, що спільно будемо просити заступництва святого Антонія  і насамперед миру:

“«Святий Антоній за життя прославився талантом проповідника і збирав на проповіді тисячі вірян. Завжди, коли до міста приїздять мощі якогось святого, то люди питають від чого він допомагає. То Святий Антоній допомагає у всіх сферах людського життя та буття. Святий Антоній допомагає віднайти чистоту, бо був вихований у чистоті».

DSC_1565

     


Отець Павло Дроздяк розповів, що Богослужіння, читання Акафіста до святого Антонія, помазання Єлеєм відбуватимуться щоденно.  Окрім того упродовж цих десяти днів о 14 годині особливо молитимуться за онкологічних хворих.

  Додамо, що двері собору святого Юра будуть відчинені із 7 години ранку до 22. За потреби і довше. З 19 до 21 вересня брати-францисканці проводитимуть реколекції, які будуть своєрідним приготуванням до свята Різдва Пресвятої Богородиці. 18 вересня мощі перебуватимуть у храмі святого Антонія на вулиці Личаківській 49.

Із детальним розкладом Богослужінь можна ознайомитися тут

DSC_1528DSC_1564DSC_1561