Сьогодні до Львова прибув Вифлеємський вогонь. ФОТО

Нині у Архикатедральному Соборі Святого Юра львів’яни спільно молилися за мир. Під час Великої Вечірні було винесено вогонь, а також спис Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

DSC_1432


Настоятель Собору Святого Юра о. Роман Кравчик наголосив на важливості молитви за мир і закликав присутніх звернутися до Вифлеємської Богородиці із проханням посіяти спокій і благодать у нашій країні, у містах і родинах:

“Сьогодні наша молитва присвячена миру, це вогонь миру. За мир і спокій в Україні.  Нехай, сьогоднішній вечір увійде в історію нашого життя, що ми є сьогодні з ласки Божої, Божого Благословення є очевидцями цього Вифлеємського вогню. Декілька днів тому, я перебував у Вифлеємі, а сьогодні між Вами. І там я бачив, що люди з різних куточків земної кулі стають на коліна, тягнуться до того Вифлеємського світла. Люди з різних націй, всі спішать запалити вогонь миру у своєму серці”.

DSC_1442

  DSC_1417


Кожен, хто перебував у соборі, мав змогу запалити свою свічку Вифлеємським вогнем та прикластися до спису Вифлеємської ікони. Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк підкреслив, що початок Різдвяного Посту співпав із тривожними подіями у нашій державі. Тому не випадково, що саме у ці важкі дні до Архикатедрального Собору Святого Юра прибув вогонь, запалений у місті, де народився Господь, Князь Миру.

DSC_1454


   Нагадаємо, що вже 18 грудня  на українсько-польському кордоні скаути Польщі від імені усього світового скаутського руху передадуть українським пластунам лампадку з вогнем Вифлеємським, а разом з тим і свою підтримку, молячи Царя-Христа про мир в Україні та у цілому світі.