Сьогодні львів’ян запрошують на виставку «Божниці|Synagogues|בתי כנסת»

 6 липня о 17-тій у кав’ярні-галереї «Штука» відкриють виставку, де будуть представлені графічні роботи Тетяни Казанцевої і світлини Сергія Лєонова.

  В експозиції поєднані графічні зображення синагог Львова, зокрема Краківського передмістя – Великої Передміської синагоги, Якоб Гланзер Шул, Хасидим Шул, Темпель, та замальовки, що стосуються юдейського світу Львова. Фото демонструють сучасний стан синагог. Також відвідувачі матимуть нагоду переглянути листівки, видані за малюнками цих синагог.

2018-07-06 Виставка Тетяни Казанцевої і Сергія Лєонова ''Синагоги'' - афіша

Мета виставки і листівок – привернути увагу до реставрації синагоги Якоб Глазнер Шул, що на вулиці Вугільній, відновлення пам’яті про юдейський світ Львова і встановлення пам’ятних знаків на місцях втрачених синагог.

 Про авторів

Тетяна Казанцева – історик архітектури, дослідниця поліхромії архітектури Львова, викладачка кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка».

Сергій Лєонов – засновник спільноти «Архітектура Львова», провідний інженер у Львівському центрі Інституту космічних досліджень НАНУ ДКАУ.