Сьогодні після заходу сонця мусульмани починають святкувати Курбан-байрам

20 липня  мусульмани відзначають Курбан-байрам, одне з двох найважливіших свят в ісламі. Курбан-байрам настає через 70 днів після ще одного найважливішого дня ісламського календаря – Ураза-байраму. Втім, святкувати традиційно починають з вечора 19 липня – і продовжиться святкування до вечора 23 липня.

 

Про традиції святкування і розклад молитов у Ісламському культурному центрі імені Мухаммада Асада у Львові (вул. Лінкольна), ми попросили розповісти імама Мурата Сулейманова:

“Завтра починається наше свято. Сьогодні мусульмани здійснюють Хадж, це один із стовпів Ісламу.  А ті, хто не робить Хадж, бо не має можливості бути у Мецці, тримають піст. Адже завтра у нас починається свято, яке є дуже важливе для мусульман. Воно бере початок від Пророка Ібрагіма, мир йому і його сина Ізмаїла. Завтра у нас буде молитва о 8 годині ранку. Після цього,у  нас буде почастунок та подарунки для дітей. Будемо також робити святковий плов,щоб усі віряни змогли відчути це свято, а через два дні будемо роздавати м’ясо”.

У публікації використано матеріали РІСУ