Сьогодні — третя річниця інтронізації Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія

Привітання Митрополита Епіфанія із річницею інтронізації, опублікували на фб-сторінці Православної Церкви України.  Прикметно, що 3 лютого Блаженніший святкує також свої уродини.

“Сердечно вітаємо нашого Предстоятеля, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, з третьою річницею інтронізації та 43-річчям! Підносимо подячні молитви до Господа про Вас та за успішний поступ ввіреної Вам помісної автокефальної Православної Церкви України, яку Ви під своїм проводом гідно та впевнено ведете шляхом віри, правди і миру.
Ваше натхненне й віддане служіння як першоієрарха Української Православної Церкви є прикладом для багатьох, воно надихає та зміцнює. Ми щиро вдячні Господу, що Він сподобив нас мати такого архіпастиря, який діє з почуття істинної та безкорисливої любові до інших, який має непохитну віру в Бога, який береже єдність і соборність нашої Церкви, нашої Батьківщини, українського народу. Ми Вами пишаємось.
Від повноти Православної Церкви України – Священного Синоду, Синодальних управлінь, єпископату, духовенства, чернецтва, працівників духовних навчальних закладів та всіх вірних – прийміть найщиріші вітання й побажання міцного здоров’я, рясних Божих благословінь та допомоги в усіх Ваших справах і добрих починаннях. Многая літа Вам, Ваше Блаженство!”, -йдеться на фб-сторінці ПЦУ.