«Сьогодні триває справжня війна, направлена проти українського народу, проти його єдності, духовності і моралі», – Преосвященний владика Філарет (Кучеров), єпископ Львівський і Галицький, керуючий Львівсько.єпархією УПЦ

filaret4Преосвященний владика Філарет (Кучеров), єпископ Львівський і Галицький, керуючий Львівською єпархією УПЦ звернувся до українського народу з приводу загибелі солдатів на Сході України:

«У ніч на 14 червня, українське суспільство знову понесло великі втрати – життя вірних синів нашого народу, справжніх героїв мундиру. Терористи підступно, поза всіма нормами людяності збили літак Повітряних Сил Збройних Сил України, внаслідок чого загинуло 49 військових. Проте, цей день продовжився вбивством українських прикордонників, які несли свій службовий обов’язок», – сказав він. Про це повідомляють на офіційному сайті “УПЦ. Львівська єпархія”.

Також Преосвященний владика наголосив, що за останні місяці український народ втратив сотні молодих і відважних його синів, котрі ціною свого життя захищають цілісність нашої Батьківщини. Сьогодні, на його думку, триває справжня війна, яка направлена проти українського народу, проти його єдності, духовності і моралі.

У неділю, 15 червня, Владика закликав духовенство помолитися за загиблих військових під час Божественної Літургії.

За матеріалами «УПЦ. Львівська єпархія».