Сьогодні у Гарнізонному храмі Львова відкриють благодійну виставку ікон, задля пітримки українських бійців

ikoniУ львівському Гарнізонному храмі Петра і Павла (вул. Театральна, 11) сьогодні,  11 липня 2016 року, о 14.00 год. за участі волонтерів та художників відбудеться відкриття благодійної виставки іконопису «Митці – воїнам».

На експозиції будуть представлені роботи львівських та дрогобицьких художників. Серед них, ікони на старовинному гонті з дерев’яної церкви Святого Юра в Дрогобичі.

Художники разом із громадською організацією «Допоможи фронту» збиратимуть кошти на тепловізор для українських бійців на передовій.

«Постачання тепловізорів для наших воїнів є пріоритетом волонтерської роботи. Такі прилади дорогі (ціна одного – понад 60 тис. грн.) і їх не вистачає на фронті. Разом з тим це незамінний для військових прилад, який дозволяє незалежно від погодних умов і видимості забезпечувати надійну охорону блок-постів, проводити ефективну та безпечну розвідку, і найважливіше – вчасно виявляти ворожу атаку. Тому кожен такий тепловізор рятує десятки солдатських життів», – інформують організатори виставки на сторінці «Допоможи фронту» у Facebook.

Доброчинці зможуть зробити свій вклад у допомогу фронту, придбавши художній твір чи листівку.

Благодійну виставку іконопису «Митці – воїнам» вже відучора можна побачити у Гарнізонному храмі Петра і Павла.

Додамо, що у 2013 році виставка «Молитва Богородиці», яка тривала у львівській галереї «Дзиґа» та налічувала 365 гонтин із зображенням Діви Марії зібрала необхідні кошти (понад 130 тис. грн.) на лікування дітей хворих на муковісцидоз. А влітку 2015 року за зібрані з виставки «Гонта» кошти, організованої у Народному домі в Києві Українським Кризовим Медіацентром, теж придбали тепловізор.

Джерело: zaxid.net