Сьогодні у Гарнізонному храмі молитимуться за вчителів та усіх освітян

Тwide_9-28..радиційно у першу неділю жовтня в Україні святкують День працівника освіти. З цієї нагоди, напередодні свята, 1 жовтня 2015 року, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться урочистий молебень за усіх освітян. Молитва розпочнеться о 14.00 год.

Участь у заході візьмуть вчителі, працівники бібліотек та інших освітніх закладів, представники влади міста та духовенство Львова. Зокрема молебень до Пресвятої Богородиці очолять: о. Павло Цвьок, синкел у справах мирян Львівської архиєпархії УГКЦ, о. Степан Сус, голова центру військового капеланства, синкел у справах капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму та о. Тарас Михальчук, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Напередодні Дня працівника освіти відбудеться спільна молитва освітян, щоб вони ще з більшим бажанням виконували свій професійний обов’язок, щоб із завзяттям продовжили в новому навчальному році працю, до якої їх покликав Бог. Адже, спільна молитва – це подія особливого значення. Вона навчає та об’єднує нас, надає нам розраду і нові сили» – зазначає в. о. начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Усі спільно молитимуться за вчителів і наставників, які своєю невтомною працею збагачують знаннями юних львів’ян, прививають любов до нашого краю та сприяють їх духовному зросту, а також за Україну і довгоочікуваний мир у нашій країні.