Сьогодні у храмі Софії Премудрості відбудеться всенічне бдіння з нагоди престольного празника

Всенічні бдіння у храмі Софії Премудрості Божої розпочнуться о 18:00. Престольний празник співпадає із початком нового навчального року в Українському католицькому університеті. Оскільки – це студентський храм, то запрошують вихованців УКУ, але звісно двері церкви відкриті для усіх.

1


Організатори зазначають:

“Коли співпадає Новий рік з Днем народження у Матері, що роблять діти? Збираються звечора , прлводжають старий рік , дякуючи за нього та за один одного і радісно з трепетом очікують і зустрічають Новий рік! Саме так в молитві, піснеспівами, словами, роздумуючи над Божественним Промислом Премудрості Божої, вітаючи та частуючи один одного зійдемося на особливу молитву й ми. До свого храму, який увесь рік є прихистком. Він завжди є. В радості та клопотах, в ньому можна перебут “напади” ворогів ,колись видимих, а тепер збільша невидимих.
Молитва в день храмового свята особливо важлива для спільноти ,за яку щодня приноситься дим кадильний. Щодня б’є дзвін,мовби кажучи :”Вчіться і навчайте спокійно, ми про вас пам’ятаємо і молитовно дбаємо.”

В день Празника Храму особливо заносяться молитви за ктиторів та жертводавців, за всіх , хто трудиться та служить, співає, прислуговує та прикрашає.
Храмовий празник–це особливе родинне свято центрального храму Українського католицького університету та хору “Kliros”.

Розклад :
18.00- велика вечірня з литією
19.45- аґаппе, спілкування
21.00- утреня