Сьогодні у храмі свв. Володимира та Ольги відзначили престольний празник. ФОТО

Сьогодні, 26 липня 2020 року, у храмі свв. Володимира та Ольги (вул. Симоненка 5) Архиєрейською Божественною Літургією відзначили престольне свято. Очолив моління Митрополит Львівський УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор у співслужінні із собором священників:

“Князь шукав Бога, непокоївся духом. І Господь благословив йому стати християнином та спонукати до Хрещення народ Русі. Історія його життя складалася по-різному. Він був хрещений у церкві святого апостола Якова. Згодом був повінчаний із грецькою цісаревою Анною, коли повернувся до Києва, то приступив до Хрещення руського народу. Ця дата зафіксована 1 серпня 988 року, юліанського календаря, яку ми святкуємо щороку 14 серпня, як спогад дня Хрещення Русі. Князь Володимир дуже змінив свій спосіб життя після Хрещення. Свята Ольга, мешкала коло Пскова, князь Ігор одружився з нею. Достеменно ще відомо походження св. Ольги, відомо, що її чоловіка було вбито, і вона перейняла керівництво краєм, згодом передала його Святославу. Прийняла Хрещення, прийняла ім’я Олена. Практикувала християнські чесноти, чинила діла милосердя, наздоганяла те, що попередньо втратила за життя, розуміючи, що життя – це не вакації, а боротьба за небо”, – наголосив Митрополит.

Додамо, що до спільної молитви долучився міський голова Львова Андрій Садовий, керівник департаменту “Адміністрація міського голови”, Євген Бойко і численні парафіяни, з дотриманням карантинних норм. 

Фото бр. Володимира Іваніва, із фб-сторінки Львівської Архиєпархії УГКЦ