Сьогодні у Латинській Катедрі молитовно провели в останню дорогу с. Ольгу Дуплєцу, яка загинула в ДТП

Сьогодні, 25 листопада 2021 року, у Митрополичій Базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у Львові, провели в останню дорогу с. Ольгу Дупєцу зі Згромадження Сестер Францисканок Родини Марії. С. Ольга трагічно загинула під колесами маршрутки № 138 у суботу вранці, коли йшла на Святу Месу. 

Очолив Святу Месу за с. Ольгою Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Владика Мечислав Мокшицький у співслужінні зі єпископом-помічником Львівської Архідієцезії РКЦ Владикою Едвардом Кавою та священнослужителями із Катедри.

Митрополит Мечислав підкреслив, що все своє життя с. Ольга служила Богові та своїм ближнім і попрощалася із життям, пройшовши дорогу, яку можна порівняти із Хресним Шляхом Спасителя.

“Христос сказав: “Я Воскресіння і Життя”.  Христос прийшов, щоб той, хто вірує жив життям вічним. У цих словах наше усвідомлення, що тим, що не проминає є Бог. У центрі християнського життя є любов, яка усе зносить, все перетерпить. Любов – це міст по якому ми приходимо до Неба. Тому сьогодні на цій поминальній Літургії ми виражаємо вдячність за незліченне добро, яке робила с. Ольга. Проводжаючи її у Вічне життя, згадуємо її лагідну посмішку з якою вона дивилася на нас з любов’ю і вдячністю. Ця твоя делікатна усмішка, сестро Ольго,яку ти часто нам дарувала, сьогодні потішає нас і додає впевненості у щасті, яке ти вже осягнула після невимовних страждань, які можливо лише порівнянти із Хресною Дорогою Ісуса Христа”.

Прийшов віддати останню шану сестрі Ользі і міський голова Львова Андрій Садовий, який поклав квіти до труни.

Чисельно долучилися до моління за загиблою співсестрою монахині зі Згромадження Сестер Францисканок Родини Марії із України та закордону, а також монахині та монахи інших Згромаджень РКЦ, УГКЦ,  ПЦУ.

Прийшли провести сестру Ольгу в останню дорогу і миряни.