Сьогодні у Львівській духовній семінарії Святого Духа освятили розписи святилища храму і розпочали новий академічний рік

15 вересня 2018 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа  Архиєрейською Літургією і урочистою Академією розпочали новий навчальний рік. До слова, сьогодні співслужили  три єпископи, 21 священик і 3 диякони. Під час Літургії освятили розписи святилища храму які створила творча група “Метаморфосіс”.

DSC_1578 

 Митрополит Львівський Владика Ігор (Возьняк) привітав студентів Семінарії із початком навчання та наголосив:

“Дорогі брати-семінаристи! Разом із Вами розпочинаємо новий академічний рік. Використаймо цей час на Славу Бога та освячення своєї душі. Будьмо переконаними, що й навчання для нас – Господня воля, Який бажає нашої відповідальності та посвячення у цій науковій діяльності. Ми одягаємо підрясники та ряси, єпитрахилі та фелони, що відрізняє нас від інших. Хай наша любов до Бога та ближніх, смирення та простота, відповідальність та побожність та молитовний дух спонукує мирян наслідувати Христа”.

DSC_1575

     Ректор Львівської духовної семінарії о. Ігор Бойко також привітав присутніх і особливо подякував усім жертводавцям та іконописцям. Митцям, які створили розпис святилища, вручили подяки.

Серед учасників творчої групи “Метаморфосіс” Маркіян Мартинюк, Юрій Мисько, Ольга Дорогавцева, Ігор Задорожній, Андрій Шумський.

1

 


 Наразі перед семінарійною спільнотою стоїть другий важливий і відповідальний етап – розпис куполу храму. Усіх небайдужих закликають складати пожертву і наголошують:

“Розпис святилища семінарійного храму дає нам можливість діткнутися невидимого, небесного і вічного царства Святая Святих.Семінарійний храм є в центрі нашого спільнотного життя та служіння: це перша найважливіша аудиторія, де ми зустрічаємося і приготовляємо себе до служіння у Христовому винограднику”.

  Долучитися пожертвою можна за рахунком Кредобанк м. Львів МФО 325365, ЄДРПОУ 34904617, Р/р 2600801999363

Після Літургії за трапезою отримали нагоду неформального спілкування представники духовенства, брати-семінаристи, жертводавці і активні миряни.

DSC_1610


Згодом під час лекції у конференц-залі присутні прослухали доповіді про  особливості і наповнення розпису храму.