Сьогодні у Львівській міській раді презентують україномовний «Молитовник» шрифтом Брайля

У п’ятницю, 12 лютого, о 12.00 год. у малій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 230) для незрячих відбудеться презентація «Молитовника», надрукованого рельєфно-крапковим шрифтом. Це перший україномовний молитовник шрифтом Брайля.

Участь у презентації візьме владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, представники духовенства різних конфесій, які здійснюють пастирську опіку незрячих, а також представники громадських організацій, спеціальних шкіл-інтернатів, центрів реабілітації та спеціалізованих бібліотек.

Також під час заходу потішить своїм співом народний жіночий вокальний ансамбль “Струмочок” виконавців з обмеженими вадами зору під керівництвом Мельничук Оксани Йосипівни.

Нагадаємо, загалом надруковано 400 примірників «Молитовника», з них 60 надійшло до Львова. Після презентації їх передадуть організаціям, які опікуються незрячими та кільком публічним бібліотекам Львова – Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2а) і сенсотеці (вул. У. Самчука, 22, Стрийський парк).