Сьогодні у Львові відбудеться концерт єврейської пісні

 klezmer-clarinetУ середу, 27 липня 2016 року, о 18.00 год., усіх охочих запрошують до Консульства Ізраїлю у Львові  за адресою: вул. Газова, 36/3 (вхід з вул. Джерельної, 38) на концерт єврейської пісні.

 Як повідомив о. Григорій Драус, співорганізатор концерту, настоятель Римо-католицької парафії св. Йоана  Павла ІІ, єврейські пісні стали невід’ємною частиною європейської культури, а для молодих людей, які їх виконуватимуть, це не просто пісні, а й молитва.

Читайте також: «Про театр і літературу міжвоєнного Львова розкажуть у рамках «Єврейських днів у Ратуші»».

 Традиційні мелодії у сучасному аранжуванні лунатимуть як єврейською, так й італійською мовами, адже їх виконавці – молодь з міста Івреа на півночі Італії. Крім того, усі учасники концерту зможуть долучитися до виконання пісень.

 Організовує концерт Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед Ар’є» за підтримки Почесного консульства Держави Ізраїль та Римо-католицької Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

 Вхід вільний. Більше інформації за телефоном: (097) 517-06-42.

  За матеріалами «ria.lviv.ua».

 Сайт «Духовна велич Львова» пропонує насолодитись чудовими зразками традиційної єврейської музики у передчутті сьогоднішнього вечора.