Про театр і літературу міжвоєнного Львова розкажуть в рамках «Єврейських днів у Ратуші»

 menorahУ Львові триває просвітницький проект «Єврейські дні у Ратуші», в межах якого львів’ян та гостей міста запрошують на відкриті лекції та дискусії, об’єднані спільною темою «Спільноти, середовища та держави у спірних містах ХХ століття». Цього тижня спікери проекту говоритимуть про театр та літературу міжвоєнного періоду.

 У вівторок, 26 липня 2016 року, професорка Мейгіл Фавлер зі Стетсонського університету прочитає лекцію «Візит за лаштунки», під час якої детально розгляне український, єврейський і радянський театр в 1920-30-і рр.

 А вже у четвер, 28 липня 2016 року, відбудеться лекція літературознавців Данила Ільницького та Віктора Мартинюка «Після неминучого: Уявна мапа літературного Львова (±1939)». Однойменний проект дослідники уже два роки втілюють у Центрі міської історії.

 Читайте також«У Львові продовжили серію лекцій «Єврейські дні у Ратуші»».

 Усі лекції відбуваються у приміщенні ресторану “Ратуша” (пл. Ринок, 1). Початок зустрічей – о 19:00. Забезпечено синхронний переклад на українську та англійську мови. Вхід – вільний.

Програма заходів: http://www.lvivcenter.org/download.php?downloadid=597

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/282050772185709

 Нагадуємо, головним організатором просвітницького проекту «Єврейські дні у Ратуші: Спільноти, середовища та держави у спірних містах ХХ століття» є Центр міської історії. Проект втілюється за підтримки управління культури Львівської міської ради та Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед Ар’є». Ця програма є продовженням минулорічної ініціативи «Єврейські дні у Ратуші: спільна спадщина та відповідальність», фокусом якої були питання спадщини, історії міста та діалогу у суспільстві. «Єврейські дні» є публічною програмою для широкої громадськості і пов’язані з двома проектами Центру міської історії: літньою школою про єврейську історію і багатокультурне минуле, яка триває з 2010 року та ініціативою «Простір Синагог: єврейська історія, спільна спадщина та відповідальність» (у партнерстві з ЛМР та Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ).

За матеріалами: сайту «ЛМР».