Сьогодні у Львові відбудеться вечір незламного духу

покроваЗ нагоди свята Покрови, Дня захисника України та Дня створення УПА, сьогодні, 14 жовтня 2015 року, о 19.00 год. у Львові, біля меморіалу Невідомому Вояку УПА на Марсовому полі (вул. І. Мечникова), відбудеться патріотичний захід – вечір незламного духу «Львів – місто героїв».

Львівські колективи будуть презентувати у формі українських патріотичних пісень життя та діяльність Української Повстанської Армії. Заплановані також розповіді цікавих історій біля ватри.

Вечір влаштовують, щоб поінформувати мешканців та гостей міста про важливі події в історії нашої держави та вшанувати захисників України, а  особливо підтримати тих, хто й зараз відстоює кордони нашої країни.

«З давніх часів суспільство шанувало героїв, часто наділяючи їх надприродними рисами та неймовірними подвигами. Сьогодні ми усвідомлюємо, що справжні герої – це таки звичайні люди, тільки наділені особливим почуттям відповідальності та витонченим відчуттям природної любові до своєї землі та свого народу. Українські Герої – не міфічні чи містичні сутності, це – реальні особистості нашого сьогодення, що у вихорах воєн ХХ ст. гартували дух нащадків і разом з ними завжди стоятимуть незримо на захисті незалежності та національної самобутності України. Будуючи майбутнє нашої держави, пам’ятаймо про тих, хто вистояв на лінії фронту. Запрошуємо усіх львів’ян та гостей міста разом відзначити свято наших захисників» – зазначив Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики

Організовує вечір Львівська міська рада спільно з «Об’єднанням «Самопоміч».