Сьогодні у Львові відбулася екуменічна молитва за місто. ФОТО

За доброю традицією, щороку під час відзначення Дня міста, духівники та миряни усіх християнських конфесій збираються на спільну молитву, щоб просити в Бога ласк для розвитку і процвітання Львова, доброго життя усіх мешканців та єдності і миру нашій країні. Подія відбулася на проспекті Свободи біля фігури Матері Божої. Молилися  за Львів та львів’ян. До молитви долучився і міський голова Львова Андрій Садовий.

“У часі святкування Дня народження нашого міста ми збираємося разом, щоб єдиними устами і єдиним серцем славити нашого Бога і дякувати Йому за цей мир і спокій, який Він зсилає на Львів та його мешканців. Саме тому сьогодні кожна із конфесій нашого міста зачитає свій Молебний Глас до Всевишнього для того, щоб цей наступний рік у який ми входимо, був настільки щедрим, благословенним, як і сьогоднішній дощ під яким ми разом спільно молимося” – зазначив на початку капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

“Молимося, щоб Господь Милосердний приніс мир на землю. І нехай цей мир буде у  місті Львові, межи Львівською громадою. І цей мир, який потрібен Україні, був у всіх куточках України. І на Донбасі, і у Криму і по всій Україні. І щоби Львів процвітав і процвітала наша Україна, як європейська могутня держава. Вітаю Вас!” – зазначив Митрополит Львівський ПЦУ Макарій.

«Це велика Божа радість, що ми сьогодні зібрались тут, біля Матері Божої, і дякуємо за опіку, за ці ласки, які має наше місто і мають мешканці нашого міста. вже так історично складається, що ми святкуємо день народження Львова в часи пам’яті святого Юрія і маємо велике свято. Цього року ми мали Пасху, День міста, день святого Юрія — фактично, такий цілий цикл. Дуже мило, що все пройшло у злагоді, повазі один до одного. І сьогоднішній дощ нікого не злякав, ми зібрались і дякуємо за ці всі ласки. Дякую, що ми сьогодні показуємо єдність всіх християн для всієї нашої країни», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зазначимо, що цьогорічна традиційна екуменічна молитва до Дня міста уже втретє відбулась біля фігури Божої Матері на проспекті Свободи.

У публікації використані текстові і фото-матеріали із сайту ЛМР