Сьогодні у Львові відбулася зустріч координаційної ради фестивалю “Вітер На-Дії”

Сьогодні, 29 березня 2019 року, у Гостинному Домі “Архистратиг” роздумували над молодіжним християнським фестивалем “Вітер На-Дії” 2019. Гасло цьогорічної події: ” Фестиваль, який єднає”. Масштабне дійство заплановане на 15 вересня.

Чому сьогодні відбувається ця координаційна зустріч? Ми хочемо, щоб цей фестиваль зростав. І одним із напрямків, який ми бачимо, це є відкритість на всіх, хто би хотів долучитися до цього проекту. Ми би хотіли запросити до цього проекту у першу чергу християнські конфесії, які діють в Україні. Бо те про що йдеться на фестивалі, те, що є внутрішнім змістом фестивалю – це не є щось дуже конфесійне, це те, що є дуже людське і дуже християнське”, – підкреслив голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, член оргкомітету о. Ростислав Пендюк

Цьогоріч фестиваль акцентуватиме на співпраці різних середовищ, на досвіді, яким може збагатися молодь.

Ми не змінюємо тематику і говоримо про сім’ю, оскільки вважаємо, що це фундамент наш. І у цій темі будуть представлені різні люди, з різними думками, з різних конфесій. Можемо запросити на таку зустріч пари старші і ті, які лише починають зустрічатися. Також ми запрошуватимемо людей з інвалідністю. І це не буде просто панельна дискусія. Ми хочемо показати, що такі люди ходять у театри, грають на музичних інструментах, подорожують в гори. Будемо говорити про туризм, бізнес, який будується на любові, довірі, говорити про різні майстерки, як можна розвиватися”, – поділилася координатор фестивалю “Вітер-На-Дії” Ірина Косар.

Звісно на фестиваль запросять різноманітні музичні гурти. Ще окремою “підтемою” буде вибір, який робить молодь. Адже восени будуть парламентські вибори. Жодної агітації на фестивалі не відбуватиметься, але молоді розкажуть про те наскільки важливо ухвалювати рішення та що це може дати у майбутньому.

“Елементом інклюзії буде і майданчик, де люди зможуть на собі спробувати як це – не чути, чи не бачити, чи перебувати на візку. Це допоможе стати на крок ближче до людей, які мають певні особливості. І що ці особливості не є перешкодою. Також залучемо молодь з діаспори, українців, які у світі творять науку, мистецтво та інше”, – розповів член оргкомітету Андрій Фендик.

Сьогодні організатори молодіжного християнського фестивалю “Вітер-На-Дії” готові до співпраці з усіма зацікавленими. Щоб подати свої пропозиції, чи стати волонтером масштабної юнацької події варто звернутися на фб-сторінку https://www.facebook.com/viternadii/

Підготувала Оксана Бабенко

Фото автора, останнє фото із сайту Твоє місто