Сьогодні в Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться заключна катехиза

i052379У середу, 7 червня 2017 року, о 19:00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться заключна катехиза у формі «біблійної години».

Будуть представлені тематичні читання з різних книг Старого і Нового Завітів для того, щоб можна було побачити в них самого себе і почути Божий заклик. Екзистенціальний підхід до біблійних текстів допомагає діалогові з Богом, беручи за підставу свою власну життєву історію. Не слід про неї забувати, коли прагнемо вийти на контакт з Богом, а навпаки: саме в ній є присутній Бог, повний турботи і любові. Серед слів, яке не знаходяться в Біблії, а, ймовірно, були сказані Ісусом (і записані античними авторами) є така фраза: “Піднеси камінь, а знайдеш мене”. Запрошуємо на дорогу відкриття присутності Бога у нашій щоденності”– розповів  о. Григорій (Гжегож) Драус, настоятель парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви.

Організатори просять по можливості принести Біблію.

Довідка

Нагадуємо, катехизи відбувались по понеділках і четвергах (22, 25, 29 травня, 1 червня і у середу 7 червня 2017 року) від 19.00 год. до 20.00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116). Вхід на захід був вільний.

Під час усіх катехиз йшла мова про екзистенційній, життєвий підхід до Біблії. Ці заходи проводили не богослови, а звичайні миряни – разом із о. Григорієм (Гжегожем) Драусомнастоятелем парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (адреса парафії: вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ). Партнер заходу – сайт “Духовна велич Львова”.