Сьогодні в Україні відзначають День Державного Прапора

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора. Саме цього дня у 1991 році до сесійної зали Верховної Ради було занесено жовто-блакитний стяг. Через декілька годин, у цьому ж залі, було прийнято епохальне рішення – проголошено Незалежність України.
 
Наш Прапор – це не лише офіційний державний символ, а й ще свідчення нашої боротьби за волю і незалежність нашої Батьківщини. Українці по особливому відчули це у 2014 році, під час війни на Донбасі. Для кожного із нас жовто-блакитне знамено стало священною реліквією, яка передаватиметься від покоління до покоління.
 
Ми молимось про те, щоб Державний Прапор України майорів на усій території нашої країни: від Києва і до Дніпра, від Львова і до Донецька, від Чернігова і до Севастополя. Ми віримо, що Господь почує наші молитви і пошле нам Перемогу, і на нашій землі вже не буде ноги ворога і супостата.
 
Зі святом, дорогі браття та сестри! Нехай Всевишній благословить нашу Батьківщину своїми милостями та щедротами, а Його Пречиста Матір покриє усіх нас своїм чесним омофором.
 
Джерело: Фейсбук-сторінка Дніпровської єпархії ПЦУ
Фото – із мережі Інтернет