Сьогодні в Україні відзначають відразу декілька важливих свят

Перш за все – це Покрова Божої Матері, День Захисника та Захисниці України, День Українського козацтва та День створення УПА.

Віддавна українські захисники прибігали до заступництва Матінки Божої. Захист Батьківщини – це священний обов’язок кожного громадянина, а захисник – це не позначення певної професії, а вияв справжньої любові, прояв героїчного покликання. У новітній історії усвідомлення та розуміння цього сталось під час буремних подій 2014 року. Досі триває війна на Сході нашої країни, яка забрала багато життів кращих дочок та синів нашої Неньки-України.

Тож возз’єднаймо сьогодні наші душі і серця у молитві до Владичиці Неба і Землі. Попросимо її дарувати нашій країні перемогу над усіма видимими та невидимими ворогами. Як колись вона захистила Константинополь, так нехай сьогодні спасе усі наші міста та села! Згадаймо у своїх молитвах також і тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність нашої Батьківщини.

Водночас вітаємо усіх наших Захисників та Захисниць. Бажаємо, щоб Господь завжди беріг їх від смертоносної рани, а Його Пречиста Матінка покривала усіх їх своїм чесним омофором та оберігала від небезпеки. Упевнені, що настане той благодатний день, коли усі наші воїни повернуться додому здоровими та щасливими, а в нашій державі запанує довгоочікуваний справедливий мир.

За матеріалами Фейсбук-сторінки Дніпровської єпархії ПЦУ