Сьогодні відбулася зустріч монашества Львівської Архиєпархії

4 вересня 2018 року в Митрополичих Палатах на Святоюрській Горі (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулася зустріч монашества Львівської Архиєпархії.

1


Очолив зустріч Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії єрм. Юстин Бойко. Окрім богопосвячених осіб, до розмови долучилися і представники духовенства, зокрема ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа о. д-р Ігор Бойко та керівник Прес-служби Курії Львівської Архиєпархії о. Павло Дроздяк.

Метою зустрічі було обговорення питань можливої співпраці між монашими згромадженнями та Чинами і церковними структурами Львівської Архиєпархії УГКЦ. Відтак на закритій частині зустрічі присутні обговорили актуальні проблеми розвитку богопосвяченого життя у нашій Церкві.

Водночас співкоординатор фестивалю “Вітер-На-Дії” Орест Гевак запросив присутніх активно долучитися до “Духовного майданчика” молодіжної події:

Ми запросили зокрема селезіан, редемптористів, оріоністів та інші монаші Згромадження. Розповіли, що у рамках фестивалю “Вітер-На-Дії”діятиме Духовний майданчик, який стане центром фестивалю І молодь зможе більше дізнатися про молитву. Молитву, яка є запрошенням до зустрічі з Богом, запрошенням до Літургії. Ми розповідали, що багато юних хлопців та дівчат хочуть зустрітися зі священиками, із богопосвяченими особами. І духовні особи зможуть їм розповісти про унікальність свого покликання, про життя у монатирі, про радість свого покликання”.

Нагадаємо, фестиваль “Вітер-На-Дії” відбудеться 16 вересня  в УКУ. 

За матеріалами http://ugcc.lviv.ua/