Сьогодні вночі у жіночому монастирі в Брюховичах виникла пожежа

monastir-Illi-dognalitiЯк повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, сьогодні вночі у приміщенні жіночого монастиря у смт. Брюховичі виникла пожежа. Зі скаргою на погане самопочуття за медичною допомогою звернулись 20 жінок, які перебували у приміщенні. Після медичного огляду всі жінки від госпіталізації відмовились.

Так, 14 липня о 00.19 год. надійшло повідомлення про пожежу в смт. Брюховичі на вул. Шкільній, 27  в цегляному двоповерховому житловому будинку, розміром 10 х 15 м (приміщення жіночого монастиря). Вогонь пошкодив фасад будинку, площею 1 кв.м. Пожежу ліквідували до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

О 02.11 год., за повідомленням диспетчера Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, з ознаками легкого отруєння продуктами горіння та першінням в горлі за медичною допомогою звернулось 20 жінок, віком від 18 до 45 років, які перебували у приміщенні монастиря. Їх бригадами швидкої медичної допомоги госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні. Після медичного огляду всі жінки від госпіталізації відмовились.

Обставини події – з’ясовують.

Джерело: cайт ЛМР