Соломія Крушельницька: про дружбу, про кохання – взаємне і невзаємне – у лекції «Свої люди»

«Мені радісно вертати в свої сторони із-за багатьох причин. Перше всього, зобачуся зі своїми людьми …» (З листа Крушельницької до Павлика)
 
Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» запрошує на лекцію «Свої люди» про українські зв’язки та стосунки видатної артистки Соломії Крушельницької.
 
«Соломія Крушельницька, перебуваючи “в світах”, повсюдно шукала зустрічей зі своїми людьми. З Мілана ініціювала листування з Михайлом Павликом і Марією Вояківською, у Кракові зустрічалася з Василем Стефаником та Іваном Трушем, у Відні – з братами Косами; в Трієсті познайомилася з таємничим Іваном Білинським, в Одесі – з Марком Кропивницьким», – зазначають організатори.
 
Про ностальгію та стосунки Соломії Крушельницької, про дружбу, а також кохання – взаємне і невзаємне – львів’ян запрошують дізнатись у лекції «Свої люди» заступниці директора з наукової роботи Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Галини Тихобаєвої .
 
Лекція відбудеться 10 січня 2023 року о 17:30 у Науково-технічній бібліотеці НУ «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Професорська, 1)
До та після лекції традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.