Спадкоємиці Брата Альберта: ось уже рік черниці щомісяця годують львівських безхатьків

Рівно рік Сестри Альбертинки, які служать убогим у Львові, годують бездомних. Спільно з волонтерами вони готують поживні бутербродні набори, а також, передаючи їх потребуючим, неодмінно спілкуються з ними, “зігрівають словом”. 17 червня відзначали спомин святого брата Альберта, який покинувши блискучу кар’єру митця, присвятив своє життя убогим. 

Сестра-Альбертинка Ієроніма зазначає, що кожна зустріч із бездомною людиною багато-чого навчає:

“В одній пісні до брата Альберта співаємо “ти брав у руки квіти з вулиці”.  Коли ми йдемо тісними вуличками Львова, стараємося їх віднайти і піднести. Не тільки, даючи бутерброди, щоб вони могли зміцнинитися, але їх вислуховуємо, потішаємо.. Тішимося, що того дня людина не буде голодна. А може, навіть, почує, що вона насправді людина. Ми бачимо радість у їхніх очах, а часом і сльози. Сьогодні  на одній із вулиць, сиділа на землі, і ми запитали її, чи вона не голодна. Відповіла, що “так, хоче їсти”. Дуже часто не вистачає їй на ліки і харчування. Як сама каже, вона не виходить просити милостиню, але задля того, щоб подивитися на людей і на той прекрасний світ. Особливо зараз, коли довкола все зелене і гарне. Вона невиліковно хвора на рак. Знає, що вже небагато залишилося життя, але вона прагне ще подивитися на світ на людей. Їй не вистачає ні на їжу, ні на ліки пенсії. Вона сказала, що молиться до Господа і дякує Йому за кожен день, а також думає, що якщо цей світ такий гарний, то у небі ще більша краса. І зі сльозами у очах вона дякувала за бутерброди та цукерочки, які отримала”.

Додамо, що якщо Ви відчуваєте у собі наснагу, раз на місяць долучитися до доброї справи Сестер Альбертинок, то можна звертатися на фб-сторінку Сестри Альбертинки, які служать убогим у Львові. Більше про місію та служіння Сестер, Ви можете довідатися на їхньому сайті.