Спекотніше, ніж у Пеклі

Автор: Джо Салліван, MJ • Фенікс, Аризона

Минулого тижня, працюючи на медичному транспорті, я підібрав чоловіка середнього віку, Френка, щоб відвезти його на прийом до лікаря. Надворі було 47 градусів! Сідаючи в машину, він зітхнув з полегшенням: «Вау! Чоловіче, оце спека! Цього літа у Феніксі справжнє Пекло». «О так!», – відповів я. «Але я думаю, що це більше схоже на Чистилище, тому що цьому є кінець, особливо в жовтні». Френк швидко відповів: «Ви, мабуть, католик». «Звичайно», — відповів я.

Ми обидва погодилися, що гнітюча літня спека закінчиться восени, поступившись помірній аризонській зимі. Однак Френк стверджував, що Чистилища не існує і що його немає в Біблії. Я звернув увагу на те, що слово «Чистилище» не повинно згадуватися в Біблії, аби воно було правдою. Так само слова «Трійця» немає в Біблії. Потім я поставив низку логічних запитань.

Також читайте: Свята Фаустина дізналась, що найбільше завдає страждань душам в Чистилищі

Я запитав Френка: «Чи є на небі щось недосконале?» Я сказав йому, що я не ідеальний, і якщо я помру зараз, я не зможу відразу потрапити на небо, тому що Рай призначений для досконалих душ. Я запитав Френка, чи вважає він себе ідеальним. Він відповів швидким «Ні». «Тож, якщо ми не досконалі, як ми можемо потрапити на небо?» — запитав я його. Моє останнє запитання було: «Френку, чи ти віриш, що людина, яка любить Бога, але вчиняє маленький гріх, як дитина, що краде печиво, буде засуджена навіки?» Френк відповів: «Ні». Саме тут Френк почав розуміти доктрину Чистилища.

Бог і милосердний, і справедливий. Це Бог, який виявляє Своє милосердя, водночас залишаючись вічно справедливим. Тоді Френк сказав: «Добре. Можливо, Чистилище є, але принаймні сьогодні у Феніксі спекотніше, ніж у Пеклі!» Я погодився.

Джерело

Також читайте: «Пекло є»: Свята Фаустина Ковальська описала, як там