Спільнота “Ляршу” знову запрошує на “Ковчег дружби”

15 липня  у львівському парку культури імені Богдана Хмельницького відбудеться фестиваль “Ковчег дружби”. Його традиційно організовує ГО “Лярш-Ковчег”, яка працює з людьми із розумовою неповносправністю. Цього року фестиваль проведуть вже вдруге. Організатори наголошують: “Ми хочемо показати львів’янам і гостям міста дари людей з особливими потребами, а також зменшити бар’єри між нами і налагодити дружні стосунки. Маємо за мету зібрати кошти на функціонування будинку тимчасового підтриманого проживання «Витанія» нашої організації на наступний 2019 рік”.

1

  Під час фестивалю учасники долучаться до різноманітних майстер-класів, які будуть цікавими як дорослим, так і малечі. Спільно присутні виготовлятимуть  листівки, прикраси з фетру, пізнають основи петриківського розпису, жестової мови, бансів та інше. Майстер-класи будуть інклюзивними, за участю друзів – саме так називають у “Лярші” людей з розумовою неповносправністю.

   Родзинкою липневого фестивалю стане невелика театральна вистава під час якої друзі продемонструють свої таланти. Опісля на всіх чекатиме вечірня програма – концерт у надзвичайно теплій атмосфері.

  Упродовж події діятимуть ярмарок, лотерея, стіл взаємодопомоги та фотозони. Детальнішу програму опублікують згодом. Її можна знайти за адресою: https://www.facebook.com/events/221350205122336/