Стань “агентом” Миколая – У Львові триває акція “Святий Миколай для військових”

10440200_625598647544091_7611149958519758468_nЛьвів’яни мають нагоду стати «агентами» Святого Миколая. Акція «Святий Миколай для військових» уже стартувала з 8 грудня в трьох корпусах Українського Католицького Університету (відбувається збір смаколиків), як спільна ініціатива волонтерських та благодійних організацій з метою збору медикаментів, коштів, одягу, смаколиків та дитячих подарунків для військових, яка приурочена до дня Св. Миколая. Однак масштабні заходи заплановані 14 грудня.

У рамках проведення акції “Святий Миколай для військових” 14 грудня у храмах Львова відбудеться збір смаколиків та подарунків від дітей для військових, що знаходяться в зоні АТО. Збір проводитимуть діти катехитичних шкіл на своїх парохіях (храм Положення Пояса Пресвятої Богородиці, храм Пресвятого Серця Христового, храм Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці та ін.)

Крім того з 14.00 до 18.00 год. в приміщенні Будинку Офіцерів за адресою вул. Театральна, 22 стартуватимуть майстер-класи для дітей військових із зони АТО по виготовленню різноманітних речей.

«Діти матимуть можливість привітати і підтримати своїх батьків та зняти відео-привітання, а також передати їм свої подарунки» – розповіли організатори.

миколай_афіша2На завершення акції о 19.00 год. в гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла відбудеться благодійних концерт. У програмі: духовні твори у виконанні молодіжних та дитячих хорів церкви та колективом ModusVivendi.

Також у Архикедральному Соборі Св. Юра, церкві Різдва Пресвятої Богородиці та Домініканському соборі будуть розташовані центри збору медикаментів, одягу, грошей та смаколиків для військових до дня Св. Миколая, які будуть відкриті впродовж 14 грудня з 14.00 до 18.00. Список необхідних речей

«Цього року львів’яни та гості міста матимуть прекрасну можливість побути «агентами» Святого Миколая і своїми щирими проявами підтримати хлопців. Наразі усі зібрані речі та кошти ми плануємо передати у Щастя та Дебальцеве. Волонтери від’їжджатимуть 17 грудня», – повідомила координатор проекту «Святий Миколай для військових» Галина Василиця.

«Свято Миколая розпочинає цикл зимових свят і часто асоціюється у нас з подарунками та благодійністю. Ситуація, що склалася сьогодні у нашій країні, спонукає до ще більшого милосердя. Завдяки співпраці церкви, міста, волонтерських та громадських організацій, ми маємо нагоду проявити свій громадянський обов’язок, допомогу ближньому, виявити милосердя і підтримку. Нашими найбільш потребуючими ближніми є військові, які захищають нас на Сході країни. Тому акція «Миколай для військових», що відбудеться у храмах нашого міста, буде хорошим і добрим прикладом допомоги і підтримки нашим військових», – зазначила начальник відділу «Служба міського голови» Львівської міської ради Анна Грапенюк.