Стартувала благодійна акція «Подаруй дитині свято». Як стати помічником Святого Миколая?

mykolai_parad_17У Львові до свята Миколая молодь проводить благодійну акцію «Подаруй дитині свято». Цьогоріч листи Миколаю написали вихованці дитячого будинку «Добре серце» (с. Новий Милятин, Буського району), а також львівські діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме: діти з малозабезпечених та багатодітних сімей міста.

За словами організаторів, уже традиційно мета акції — подарувати дітям свято, допомогти їм повірити у добро та казку, зібравши подарунки і найнеобхідніше. Побажання дітей прості та під силу до виконання кожному.

Умови акції незмінні – кожен охочий може вибрати дитячий лист на сторінках в соціальних мережах та виконати дитячі побажання до свята Миколая.

Організатори пропонують усім охочим стати помічниками Святого Миколая. Для цього потрібно взяти дитячого листа або здійснити одне з побажань котроїсь дитини чи принести канцтовари, розвиваючі ігри, книжки, солодкі подарунки за адресою: вул. І. Франка, 15 (Кафе «Гарбуз») до 16 грудня.

Акція проводиться за підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, ГО «Львівський Молодіжний Клуб», ГО «Текстура», ГО «Молодь За Зміни» та БФ «Гуманітарні ініціативи».

Детальніше про акцію: https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato або за тел.: 067 58 33 006, Мар’яна Павловська (координатор акції).

За матеріалами: city-adm.lviv.ua

Фото: lviv-online.com