Стати семінаристом на три дні: у Брюховичах відбулася формаційна зустріч для міністрантів

Вища Духовна Семінарія Св. Йосифа у Львові-Брюховичах вкотре зібрала хлопців, які роздумують над своїм покликанням до священства. Від 21 до 23 квітня 2023 року вихователі й семінаристи вже вчетверте проводили зустріч під назвою «Стань семінаристом на три дні». Про це пише Львівська Архідієцезія РКЦ.

До участі зголосилося 9 юнаків, віком від 16 років, із різних парафій Львівської архідієцезії. Міністранти з Тернополя, Івано-Франківська, Перемишлян, Яричева, Зимної Води та Рудок мали нагоду прожити три дні як повноцінні семінаристи: ранній підйом, молитви й медитації над Божим Словом, праця та інші обов’язки, відпочинок і Святі Меси.

Кожний учасник мав за собою закріпленого «ангела-хранителя» — когось із семінаристів, хто все показував та розповідав, ділився своїм досвідом і супроводжував гостя протягом цих днів.

Щороку після такої зустрічі хтось із учасників вступає до семінарії, підбудований досвідом, здобутим за ці дні, та можливістю особисто побачити життя семінаристів зі середини.

Подібні зустрічі під назвою «Школа Вівтарника» проводить і Львівська Архиєпархія УГКЦ. Учасники мають можливість більше дізнатися про життя Церкви та служіння в ній від цікавих спікерів, серед яких – священники, викладачі, вихователі, психологи, лікарі, арт-терапевти та соціологи, поділитися досвідом, провести час у нових знайомствах, спілкуванні та спільній молитві. Мета таких зустрічей також – допомогти хлопцям розпізнати покликання, зокрема до священства.