Світ побачила унікальна монографія про літургійне життя священиків УГКЦ у підпіллі

Автором монографії є отець-доктор Іван Говера. Про вихід книги друком, повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин (Бойко), який наголосив:

“Сьогодні у Свічадо видавництво вийшла друком унікальна монографія мого довголітнього друга і приятеля отця доктора Івана Говери (Ivan Hovera), яка є плодом його багаторічних наукови пошуків, присвячених літургійному життю священників УГКЦ у підпіллі!

Вона базується на докторській дисертації, яку автор кілька років тому успішно захистив у Папському Східному Інституті у Римі.

Книга є унікальна тим, що базується на спогадах учасників переслідуваної УГКЦ, а до того ж сам автор ступив на дорогу священства у підпіллі !

Справді, це перша поважна наукова праця за усі роки незалежності, у якій осмилюється на науковому рівні наріжна ділянка життя Церкви – Літургія!

Саме Служба Божа була основою, на якій будувалося підпільне життя УГКЦ. Саме завдяки Євхаристії наша Церква перейшла найстрашніші випробування. І саме Євхаристія залишається основою життя Церкви сьогодні!

Усильно рекомендую її придбати, а особисто беруся за організацію її презентації у Львові!”.

У публікації використано матеріали фб-сторінки о. Юстина (Бойка).