Священник, який служив у Львові «на Короленка», навчав, як правильно вбивати українців

Священник Російської православної церкви Андрій Ткачов навчав своїх прихожан, як правильно вбивати українців. На його думку, це треба робити з молитвою «господи помилуй». Відео з його повчаннями сьогодні було розповсюджено в соціальних мережах.

Андрій Ткачов народився у Львові та впродовж 12 років формувався і служив як священник в Свято-Георгіївському храмі так званої Української православної церкви «на Короленка». 

У 2014 році Ткачов переїхав в Росію, де був прийнятий на служіння в Московські храми. Водночас він розгорнув активну діяльність в YouTube. Попри солдафонський, людиноненависницький та відверто хамський стиль, його проповіді користуються популярністю в адептів сектантської ідеології «Русскаго міра» та не мають жодних обмежень зі сторони керівництва РПЦ.

Читайте також: Розмова з архімандритом УПЦ МП Києво-Печерської Лаври, яка дуже мене засмутила

В уривку своєї проповіді, яка сьогодні набула поширення в соцмережах, Ткачов зокрема говорить:

“Є таке слово покаяння. Молитва повинна бути Богу. Як Суворов писав, без молитви шашку (довгий ніж, – ДВЛ) не оголювати, рушницю не заряджати. Наука перемагати з цього складається. Без молитви пакет градів не заряджати. Кожну цю сигару засовуєш ніби, господи помилуй, господи помилуй, господи помилуй. І так далі, і так далі, і так далі. І потім ух (хреститься), пшіуууу (зображає вибух). Не, тому що хочеться… але треба. Взагалі ми робимо в житті не те що хочеться, а те що треба. Є таке слово «треба»”.

Нагадуємо, що на вул. Тараса Бобанича (колишня Короленка) досі діє кафедральний храм Львівської єпархії так званої «Української православної церкви» (Московського патріархату).

Також читатйте: Який статус отримала УПЦ (МП) після змін в статуті?

Чи достатньо священику залишити Московську церкву?

Всесвітньо знаний святий отримав монашу формацію у Львові

Семюел Тоттен: «Це не Бог творить геноциди, їх вчиняють люди»