«Святкування Вашого ювілею – це велика подія для всіх нас», – Блаженніший Святослав у привітанні для митрополита Ігоря Возьняка

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав від свого імені та від Синоду Єпископів УГКЦ привітав високопреосвященного владику Ігоря Возьняка, архиєпископа і митрополита Львівського, з нагоди 40-річчя ієрейських свячень.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що цього дня Церква буде дякувати Господеві за дар священства, який владика Ігор отримав з рук ісповідника віри, місцеблюстителя нашої Церкви в підпіллі – владики Володимира Стернюка. «Ваші свячення, які Ви прийняли в далеких 80-х, були для Вас великим викликом, але для Церкви, що перебувала в підпіллі, – Господнім благословенням», – йдеться у привітанні.

«У цей день будемо молитовно згадувати не тільки Вашого святителя, а й усіх, хто доклався до Вашого покликання: Ваших батьків, представників інтелігенції, котрі дали Вам добре духовне і патріотичне виховання, і отців-настоятелів Чину Найсвятішого Ізбавителя, у який Ви вступили, повністю посвятивши себе служінню Богові та людям», – запевнив Глава Церкви.

Ваше покликання і відтак священниче служіння, – пише Отець і Глава УГКЦ, – формувалося в катакомбних умовах, у час, коли наша Церква кров’ю своїх вірних синів і дочок свідчила  вірність Богові та Наступнику апостола Петра. Своїми проповідями, повчаннями, уділенням Святих Таїнств Ви несли правдиву науку нашим вірним, які за атеїстичного режиму відчували величезну спрагу за Богом. Усім цим і, зокрема, сміливою поїздкою до Кремля на зустріч із тодішнім керівництвом Радянського Союзу Ви наблизили час перемоги – торжественний вихід УГКЦ із підпілля.

На його переконання сьогодні отці нашої Церкви, яким Львівський митрополит вже як архиєрей уділяєте Таїнство Священства, можуть брати приклад із його служіння, що принесло чималі плоди, попри те, що владиці Ігореві довелося пройти горнило випробувань.

«Святкування Вашого ювілею – це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та Божому людові», – мовиться у привітанні.

На переконання Блаженнішого Святослава, владика Ігор для тисяч вірних нашої Церкви став турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод. Відтак вірні Львівської архиєпархії через його служіння отримують від Бога нетлінний дар спасіння, відкриваючи для себе велич Української Греко-Католицької Церкви.

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за Ваші старання, передаємо Вам сердечні вітання та побажання Божого благословення, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу», – додав на завершення Глава Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело:http://news.ugcc.ua/