Топ-10 цитат Папи Франциска, що надихають напередодні Різдвяних свят

Сьогодні, Папа Франциск відзначає 50-річчя священства. Видання International Business Times опублікувало цитати Папи Римського Франциска, які надихають, та є особливо актуальними напередодні свят.

  1. «Господь ніколи не дає подарунка тому, хто не здатен його отримати. Якщо він дає нам дар Різдва, то лише тому, що ми всі можемо зрозуміти його та прийняти».
  2. «Попри те, що життя людини проходить на землі, вкритої шипами та бур’янами, завжди є простір, у якому може рости хороше насіння. Ви повинні довіряти Богу».
  3. « «Дуже важливо: пізнавати людей, слухати, розширювати коло думок. У світі переплітаються дороги, які сходяться та розходяться, проте найважливіше є те, що всі вони ведуть до Добра».
  4. «Трохи милосердя робить світ менш холодним та більш справедливим».
  5. «Людина, яка думає лише про зведення стін, а не про будівництво мостів, не є християнином».
  6. «Ісус навчає нас вийти. Вийти та поділитися своїми твердженнями, вийти та поспілкуватися зі своїми братами, вийти та поділитися, вийти та запитати. Стати Словом як тілом, так і духом».
  7. «Благодать не є частиною свідомості; це кількість світла у наших душах, а не знання чи причина».
  8. Є Бог, і я вірю в Ісуса Христа, його втілення. Ісус – мій учитель і мій пастир, проте Бог, Отець, Авва – це світло і Творець. Це Моє Буття».
  9. Я хочу, щоб ви пішли на вулиці і влаштували балаган. Я хочу балагану у ваших дієцезіях. Я хочу, щоб Церква вийшла на вулиці. Щоб скинула земну поволоку, зручність, клерикалізм.
  10.  Щоб піти за Ісусом, треба мати трохи відваги, треба наважитися поміняти диван на пару черевиків, що допоможуть ходити шляхами, які вам ніколи не снилися (…). Час, в якому живемо, потребує не диванної молоді, а молоді у черевиках, найкраще — якісних.

За матеріалами https://zik.ua/