Топ-5 чудових християнських фільмів про Різдво

Сьогодні християни східного обряду відзначають величне свято Різдва Христового. Щоб налаштувати струни своєї душі, звісно необхідна молитва, змога провести час із родиною, але також добрий різдвяний фільм стане у нагоді. Пропонуємо до Вашої уваги, нашу добірку.

1.«Щасливого Різдва», 2005.

Напередодні Різдва 1914 року у вирі Першої світової війни, четверо людей пережили незабутнє. Шотландський священик, французький лейтенант, німецький тенор і його кохана опинилися в самому серці спонтанного братерства, що виникло між траншеями німців, англійців і французів. Рушниці були залишені на дні окопів, а самі солдати й офіцери вийшли назустріч один одному, щоб обмінятися сигаретами, розділити шоколад і побажати один одному: “Щасливого Різдва!» Цк фільм про те. що свого ближнього можна полюбити навіть тоді, коли світ довкола збожеволів.

2. Ісус з Назарету, 1977.

Життєвий шлях Ісуса Христа від Різдва до Вознесіння відтворений тут до найдрібніших подробиць.  Ця стрічка особливо актуальна у часі перед Різдвом Христовим.
 

3 «Різдвяна історія» 2009 р.
Стрічка “Різдвяна історія”  найперше про Дар Різдва, про нагальну необхідність тримати своє серце у чистості і мирі, щоб вміти відчути Різдво у власному житті. Містер Скрудж — фінансист і грошовий міняла, який присвятив усе своє життя накопиченню багатства. Він зневажає все, окрім грошей, дружбу, любов і різдвяні свята — також. Однак у його житті станеться ситуація, яка змінить все докорінно і надихне кардинально змінити стиль життя.

4. «Це прекрасне життя» 1946

Ця стрічка про доброго сім’янина Джорджа Бейлі, який настільки обтяжений банкрутством  і життєвими проблемами, що ладний вчинити самогубство напередодні Різдва.  Але на допомогу приходить янгол, який показує Джорджу наскільки погано у його містечку стане по його смерті. А також надихає творити добро, яке ніколи не буває марним і здатне зігріти нас навіть у найпохмуріші миті життя. Що ж було далі? Дивіться у цій старій та дуже філософській стрічці.

 5.  Різдвяне диво Джонатана Тумі, 2007

Щороку, перед Різдвом, Томас за командою свого батька, діставав коробку з іграшками, і прикрашав ними ялинку. Однак цьогоріч він мусить зустріти свято не вдома, а з тіткою у селі, адже через звістку про загибель батька на фронті, вони з мамою змушені були продати оселю і переїхати. Перед цим до цього ж села, приїхав мовчазний і похмурий Джонатан Тумі, який втратив своїх дружину з дитиною. І ось напередодні Різдва, ці двоє чоловіків – малий і великий зустрілися, щоб знову знайти сили жити далі і підтримати одне одного.

 За матеріалами з Інтернету