ТОП-5 казкових та щирих фільмів 2017-го року

maxresdefaultНаближаються різдвяні свята – період, коли надія на світле майбутнє і віра в добро стають ще яскравішими; період, коли навіть найбільші циніки цього світу починають вірити в силу любові. Наступного року світовий кінематограф пропонує нам безліч цікавих кінострічок про те, як людина намагається боротись із несправедливістю та відчаєм. В такі моменти хочеться просто згадати слова доброї та романтичної пісні.

“…Давай, щоби з тобою
могли ми чітко знати,
як на шляхах розвою
і вірити, й кохати.

Давай лише для тебе
я серце воскрешу
й на тлі прозорім неба
три слова напишу.

Давай не обирати
захмарену печаль,
усе життя віддати
тобі — мені не жаль…” (с)

Приємного передсвяткового настрою, друзі! І пропонуємо переглянути наш рейтинг найбільш казкових та щирих фільмів прийдешнього 2017-го року.

  1. Фільм “Красуня і Чудовисько” (англ. Beauty and the Beast”, 2017) — американський музичний фільм-фентезі, знятий Біллом Кондоном. Він є ремейком  анімаційного фільму компанії Walt Disney Animation Studios, який заснований на однойменній казці Жанни Марі Лепренс де Бомон. Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 16 березня 2017 року. Фільм розповідає про дівчину на ім’я Белль, яка опиняється в зачарованому замку, де стає полонянкою Чудовиська.

2. Фільм “Диявол і глибоке синє море” (англ. “The Book of Love“, 2017) – американський драматичний фільм режисера Вільяма Перпла. У головних ролях знімались такі актори: Джейсон Судейкіс, Мейсі Вільямс (Арія Старк із культового серіалу “Гра Престолів”), Джессіка Біл, Мері Стінберген, Орландо Джонс, Пол Райзер. Музику до фільму написав Джастін Тімберлейк. Фільм розповідає про пригніченого архітектора, нездатного вгамувати біль через втрату дружини. Він вирішує допомогти побудувати одній дівчинці пліт, щоб перетнути Атлантику.

 3. Фільм “Обдарована” (англ. “Gifted”, 2017) – американська драма режисера Марка Вебба. У головних ролях: Кріс Еванс та Дженні Слейт. Сюжет фільму такий: маленька дівчинка Марія після смерті матері живе у свого самотнього дядька Френка, який бажає їй нормального спокійного дитинства. Цей план стає майже неможливим, коли математичні здібності дівчинки привертають загальну увагу. У справу втручається владна мати Френка, що загрожує розлучити його з Марією. Тоді герой вирішує добитися опіки через суд.

4. Фільм “Ла-Ла Ленд” (англ. La La Land, 2017) — американський трагікомедійний фільм-мюзикл, знятий Демієном Шазеллом. Світова прем’єра стрічки відбулась 31 серпня 2016 року на Венеційському міжнародному кінофестивалі, який вона відкривала, а в Україні — 2 лютого 2017 року. Фільм розповідає про джазового піаніста, який закохується в молоду акторку в Лос-Анджелесі.

5. Мультфільм “Бебі бос” (англ. The Boss Baby, 2017) — американський 3D-анімаційний комедійний фільм, знятий Томом Мак-Гратом за однойменною книгою Марли Фрейзі. Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 23 березня 2017 року. Фільм розповідає про немовля із задатками найв’їдливішого начальника, яке бачить навколо себе тільки підлеглих, але водночас намагається зрозуміти, чому в світі так мало справжньої любові.

Підготувала Лідія Батіг